2022

Powrót do przeszłości

Film ma na celu przedstawić, jak ważną rolę odgrywa internet w codziennym życiu. Internet wpłynął pozytywnie na nasze funkcjonowanie, jego brak zaważyłby na codziennych czynnościach czy decyzjach.

W filmie ukazujemy naszą interpretację tego, jak wyglądałoby nasze życie, gdyby internet zniknął. Chcemy pokazać, że sieć posiada więcej zalet niż wad i bez niej życie stałoby się trudniejsze. Po prostu cofnęlibyśmy się do przeszłości.

Ja bez internetu

W pracy konkursowej przedstawiam sposoby aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu jak i w domu , w których brak korzystania z internetu nie jest przeszkodą do miłej i fajnej zabawy jak i poznania własnego otoczenia i zdrowego trybu życia.

Świat bez Internetu

Mój film opowiada o czynnościach, które wykonywałabym, gdyby Internet przestał dziś istnieć. Jest, również fragment opowiadający o tym jak żyło się w świecie bez elektroniki.

Mój dzień bez Internetu

Gdyby Internet przestał dziś istnieć, myślę, że życie na pewno wyglądało by inaczej, Internet przede wszystkim daje możliwość szybkiej komunikacji ale jednak, mimo płynących z niego korzyści, czasem życie z nieustannymi powiadomieniami zaczyna męczyć.
Jak wyglądałoby moje życie bez Internetu? Ten 2 minutowy film ma na celu pokazać, że wtedy całkowicie oddałabym się swoim pasjom, tym co mnie interesuje. Nawet jeśli Internet ma towarzyszyć mi przez życie to i tak nigdy nie zapomnę, że to właśnie nasze hobby czynią je wyjątkowym.

A world without internet.

The work shows what life would be like without the devices that each of us uses on a daily basis. Film was created by one person. As an author, I think life without the Internet would be very difficult.

Praca ukazuje jak wyglądałoby nasze życie bez urządzeń, których każdy z nas używa na co dzień. Autorem filmu jest jedna osoba. Jako autor uważam, że życie bez internetu byłoby bardzo trudne.

Moje życie bez Internetu

Oto parę moich pomysłów na to, jak może wyglądać życie bez Internetu.

Dzień bez Internetu

Filmik składa się z kilku scenek nakręconych w moim domu i na podwórku. W nagrywaniu filmu pomagała mi cała rodzina. Autorem scenariusza jestem ja. Wybrałem również muzykę (link zamieszczony w filmie). Mam nadzieję, że filmik wam się spodoba. Zachęcam do głosowania.

Gdyby internet przestał dziś istnieć…

Pierwszy, autorski film animowany 12-letniej Zuzi, stworzony z użyciem aplikacji VN Video Editor, Ibispaint X oraz Flipaclip

Muzyka: bensound.com

Świat bez Internetu

Czy jest dla nas jeszcze nadzieja? Czy życie bez internetu może mieć sens?
Co dalej, gdy internet znika z naszego życia?

Dzień bez internetu

W moim filmie chciałam pokazać jakby wyglądałoby życie bez internetu.