2022

Z tego złego wyszło dużo dobrego

Internet to okno na świat, które można wykorzystać w dobry sposób, pogłębiając wiedzę w każdej dziedzinie jaka nas interesuje, ale zbyt długie przebywanie zamyka nas w świecie wirtualnym, gdzie nie mamy kontaktu bezpośredniego z innymi osobami i przyrodą. Brak ruchu to kolejny minus długiego siedzenia w internecie.

Co byłoby gdyby nie było Internetu

Plakat przedstawia rękę dziewczyny rysującą internet na kartce. Ma to przedstawić że ludzie w tych czasach nie potrafią radzić sobie bez internetu. Po lewej stronie pracy znajduje się telefon na którym widać brak połączenia z internetem. W prawym górnym rogu widnieje gazeta z której możemy się dowiedzieć o braku internetu i reakcji ludzi na tą sytuacje. Cały plakat wykonany jest kredkami na formacie kartki A3.

Mój dzień bez Internetu

Gdyby Internet przestał dziś istnieć, myślę, że życie na pewno wyglądało by inaczej, Internet przede wszystkim daje możliwość szybkiej komunikacji ale jednak, mimo płynących z niego korzyści, czasem życie z nieustannymi powiadomieniami zaczyna męczyć.
Jak wyglądałoby moje życie bez Internetu? Ten 2 minutowy film ma na celu pokazać, że wtedy całkowicie oddałabym się swoim pasjom, tym co mnie interesuje. Nawet jeśli Internet ma towarzyszyć mi przez życie to i tak nigdy nie zapomnę, że to właśnie nasze hobby czynią je wyjątkowym.

Mój świat bez tableta

Mój plakat przedstawia codzienne życie bez internetu.Ten świat jest o wiele ciekawszy i wesoły .Czas który spędzam przed tabletem zamieniłem na sport ,spacer,na obserwację przygody bo lubię zwierzęta.Na swojej pracy umieściłem książkę ,dłonie jako znak poznawania nowych przyjaciół oraz torbę z zakupami bo rodzicom trzeba pomagać.

zdobywanie wiedzy i informacji w czytelni

Świat bez internetu..trudno to sobie wyobrazić. I zamiast jednego kliknięcia myszką – aby zdobyć wiedzę i informacje trzeba by było spędzić długie godziny w czytelni, przejrzeć wiele grubych książek zanim natrafiłoby się na coś interesującego i poszukiwanego…..

Moje życie bez internetu

Gdyby internet przestał istnieć ,to więcej czasu spędzałbym z kolegami, chodziłbym na wycieczki w góry. Także zamiast siedzieć przed komputerem więcej bym czytał książek.

Moje życie bez internetu

Plakat pokazuje jak by wyglądało moje życie bez internetu. Miałabym czas na spotkania z koleżankami, biwakowanie, zabawę z rówieśnikami, czytanie książek.

Życie bez Internetu. Sabina Lenart

Jak wyglądałoby twoje życie gdyby Internet przestał dziś istnieć?-Świąt bez Internetu byłby lepszy.Spedzalabym więcej czasu na łonie natury wraz z moja rodzina.

Zabawy na swieżym powietrzu

Gdyby Internet przestał istnieć wyciągnąłbym swoich kolegów na plac zabaw i moglibyśmy na swieżym powietrzu się razem bawić.

Żyj bez Internetu

Praca wykonana na formacie A3. W środku pracy narysowany w znaku zakazu został narysowany laptop ze znakami mediów internetowych /znak zakazu wyklejony kuleczkami z bibuły/. Wokół znajdują się namalowane kredkami obrazki ukazujące, jak można spędzać czas bez Internetu: np. pograć w klasy, pojeździć na rowerze, pograć w piłkę lub wyruszyć na wycieczkę w góry / obrazki otoczone kolorowymi kółka z kuleczek z bibuły/.Na środku pracy został umieszczony napis z kolorowych literek: żyj bez Internetu. Całość pomalowana farbami techniką pouringu