2022

Z naturą bez Internetu

Dziewczynka przedstawiona na obrazku to ja. Obserwuję przez lupę mrówkę. Gdyby Internet przestał dziś istnieć, więcej czasu spędzałabym, obserwując przyrodę.

Mój pomysł na czas bez Internetu

Internet jest ważny i potrzebny w naszym życiu. Dzięki niemu świat dokonał ogromnego postępu. Ja jednak zdecydowanie wolę rzeczy, które mogę robić offline. Na moim plakacie zostały one przedstawione i wszystkich zachęcam do tych aktywności.

Prawdziwe życie

Gdyby nie było Internetu to by nie było wirtualnego świata, w którym żyją obecnie ludzie. Gdyby nie było wirtualnego świata, człowiek byłby wolny i szczęśliwy, miałby czas na kontakty w realnym świecie.

Życie bez Internetu jest piękne

Moim zdaniem świat bez Internetu byłby lepszy. Ludzie spędzają za dużo czasu przy komputerach. Jest mnóstwo interesujących zajęć, jak na przykład gra w piłkę, zabawa w chowanego, czy spacer do parku. Powinniśmy też częściej uprawiać sporty, dzięki którym zyskujemy na zdrowiu.

Zabawa z kolegami na świeżym powietrzu

Kiedy w pobliżu są koledzy, Internet może przestać istnieć choćby dziś!

Domek na drzewie

Internet jest dla mnie ważny, ale nie najważniejszy. Aktywne spędzanie czasu na powietrzu jest lepsze niż siedzenie przed komputerem. Budowanie domku na drzewie daje mi wiele radości i rozwija moją kreatywność. Kiedy jestem w moim domku na drzewie mogę z góry podziwiać przyrodę wokół mnie.

Ja i Internet

Bardzo lubię korzystać z Internetu. Mogę dużo dowiedzieć się o rzeczach, które mnie interesują. Jednak, gdy tylko mogę, to wylogowuję się do zabaw na świeżym powietrzu. Na plakacie jestem ja podczas moich ulubionych aktywności.

Co by się stało gdyby …..

Jestem bardzo ciekawy jak wyglądałby świat, gdyby Internet przestał dziś istnieć. Moim zdaniem właśnie tak. A jak Wy uważacie?

Moje zainteresowania

Jestem przekonany, że w świecie bez Internetu mielibyśmy więcej czasu na rozwój swoich zainteresowań. Na plakacie przedstawiłem Wam, jakie są moje. Oczywiście należy tez do nich wykonywanie prac plastycznych. A co Ty lubisz najbardziej robić bez Internetu?

Wycieczka z Rodzicami

Bardzo lubię spędzać czas ze swoją Rodziną. Najlepszym sposobem jest wycieczka rowerowa. Jestem wtedy bardzo szczęśliwy i Internet nie jest mi do niczego potrzebny.