2022

Z naturą bez Internetu

Dziewczynka przedstawiona na obrazku to ja. Obserwuję przez lupę mrówkę. Gdyby Internet przestał dziś istnieć, więcej czasu spędzałabym, obserwując przyrodę.

Mój pomysł na czas bez Internetu

Internet jest ważny i potrzebny w naszym życiu. Dzięki niemu świat dokonał ogromnego postępu. Ja jednak zdecydowanie wolę rzeczy, które mogę robić offline. Na moim plakacie zostały one przedstawione i wszystkich zachęcam do tych aktywności.

Prawdziwe życie

Gdyby nie było Internetu to by nie było wirtualnego świata, w którym żyją obecnie ludzie. Gdyby nie było wirtualnego świata, człowiek byłby wolny i szczęśliwy, miałby czas na kontakty w realnym świecie.

Razem lepiej

Gdyby internet przestał dziś istnieć , spędzałabym wiele czasu na dworze bawiąc się z koleżankami i kolegami. Wysyłałabym listy do rodziny i spędzała czas z rodzicami przy wspólnym stole bawiąc się i jedząc razem.

Aktywny czas

Gdyby internet przestał istnieć , spędził bym wiele czasu na dworze bawiąc się i pomagając rodzicom .

Szczęśliwi ludzie

Gdyby internet przestał istnieć spędzałabym wiele czasu na dworze i byłabym bardzo szczęśliwa.

Internet zabiera uśmiech

Gdyby internet przestał istnieć , moje życie byłoby bardziej wesołe, spędzałabym dużo czasu na dworze z koleżankami i kolegami.

„Sportowo- kolorowo”

Gdyby internet przestał istnieć mój świat byłby kolorowy. Spędzałbym wiele czasu z kolegami i koleżankami na dworze bawiąc się i uprawiając sport.

Życie bez Internetu jest piękne

Moim zdaniem świat bez Internetu byłby lepszy. Ludzie spędzają za dużo czasu przy komputerach. Jest mnóstwo interesujących zajęć, jak na przykład gra w piłkę, zabawa w chowanego, czy spacer do parku. Powinniśmy też częściej uprawiać sporty, dzięki którym zyskujemy na zdrowiu.

Zabawa z kolegami na świeżym powietrzu

Kiedy w pobliżu są koledzy, Internet może przestać istnieć choćby dziś!